Co je nového

2021 21.02.

Zavřená, zrušená prodejna

Chtělo by se říct, že nás dostihla COVIDová epidemie a přinutila nás k velmi smutnému kroku a kamennou prodejnu definitivně uzavřít. Knihkupectví  jsme otevřeli tři měsíce před prvním uzavřením prodejen a tak za sebou nemáme hospodářský výsledek z minulého období a tím pádem nedosáhneme na žádný kompenzační bonus.

Dalším faktorem, který nás srazil na kolena je pokřivený knižní trh. Je těžké konkurovat slevám ve výši 40 – 50% velkých knižních hráčů, když máme na knize rabat MAXIMÁLNĚ 33%. Museli bychom na knihu ještě doplácet. 

Vám čtenářům nemáme za zlé, že knihy nakoupíte raději s velkou slevou někde jinde, než u nás. Chápeme to. 

Vám co jste nám zachovali přízeň, moc děkujeme. 

Přes stotisícové ztráty jsme knihkupectví úplně nezrušili. Nadále funguje náš e-shop a knihy si můžete vyzvednout fyzicky v našem sídle.

Děkujeme za přízeň.

2019 21.12.

Dárkové poukazy

Máte někoho, o kom víte, že rád čte a Vy mu chcete udělat radost nějakou knihou? Stojíte před problémem jakou knihu zakoupit? Máme pro vás řešení. Dárkový poukaz v hodnotě 300 Kč, 500 Kč a 1000 Kč.

Platí celý rok, není na něj žádné omezení a obdarovaný si může vybrat knihu sám.

2019 18.12.

Stavebnice WoodFormers

V celém našem knihkupectví se snažíme vyhnout plastům a používat výrobky z naší země. Proto jsme velmi rádi, že vám u nás můžeme nabídnout nejen krásné knihy, ale i, jako jedni z mála, dřevěné stavebnice WoodFormers.

Dřevěné kostky jsou z masivního buku s pevně přišroubovanými Klik-Klap druky v typech roto nebo construct, které jsou navzájem kombinovatelné.  Ze stavebnice lze sestavit dle návodu předem určené tvary, ale nic nebrání vzniku nových výtvorů.

Pro dětí (ale i dospělé) máme na vyzkoušení jednu kompletní sestavu i v našem dětském koutku.

2019 17.12.

Otevřeli jsme

Dva měsíce nazpátek jsme se rozhodli, že otevřeme vlastní knihkupectví a dnes se tak stalo. Rádi vás uvítáme v Galerii Dvořák. U nás si můžete v klidu a nerušeně knihy před nákupem prohlédnout a pročíst. V malé kavárně dát dobrou kávu či čaj a co víc, můžete své děti zanechat v dětském koutku.

Novinky v našem knihkupectví

Klikněte na obrázek a dozvíte se víc.

Sova - Edice zvíře

Sova
Morris Desmond

Vlk - Edice zvíře

Vlk
Marvin Garry

Mámo, táto v komoře je krockodýl

Mámo, táto v komoře je krockodýl
Lipský Matěj

Vlci

Vlci
Gommile Axel