Pomáháme

Élysion pro Archu

Skrytý život vlků / Jim a Jamie Dutcherovi

Stejně jako velký zlý vlk z Červené Karkulky přežívá v pohádkách, lidé stále skutečné vlky démonizují a považují je za škodlivé predátory, které je třeba vyhubit. I přesto, že naše psí mazlíčky zahrnujeme neutuchající láskou, o jejich přímých předcích dodnes kolují nepravdivé mýty. V této podmanivé knize uvádějí Jim a Jamie Dutcherovi věci na pravou míru a vypráví o jedinečné zkušenosti, kdy žili mezi Sawtoothskou smečkou. Ze svých poznatků a záběrů vytvořili tři dokumentární filmy, které jim vynesly řadu ocenění. V knize Skrytý život vlků Dutcherovi informují o nových fascinujících poznatcích, vědeckých pokrocích a o možnostech obnovy ekosystému divoké přírody – dosažitelnou vidinu světa obohacenou o přítomnost vlků.

www.elysion.cz

 

Naše nakladatelství se rozhodlo pomoci zvířatům, která neměla v životě štěstí a nemohla prožít radostný, poklidný život plný péče a lásky.
Z každé prodané knihy Skrytý život vlků věnujeme padesát korun spolku Lobo Archa.
Nákupem získáte nejen krásnou knihu, ale i pocit, že jste pomohli potřebným.

 

Lobo Archa z. s.

Organizace Lobo Archa z. s. vznikla za účelem pomoci zvířatům. Naše činnost se soustředí nejen na domácí zvířata, ale i na volně žijící živočichy.

Rádi bychom se podíleli na záchraně nechtěných domácích zvířat, kterých je v naší republice stále více. Jsme schopni poskytnout jim dočasné útočiště a následně je umístit do nových domovů.

Zajistíme potřebnou zdravotní péči i v případě zjištění týrání zvířat, jejich držení ve špatných podmínkách, eventuálně nalezení poraněných zvířat bez majitele.

Naší snahou je také poskytnout první pomoc zraněným volně žijícím živočichům, zajistit jim zdravotní ošetření, prostor na zotavení a následně, pokud jejich stav dovolí, návrat do volné přírody.

V souvislosti se současnou situací a naší snahou snížit počet zraněných a usmrcených zvířat chceme provádět osvětovou činnost, při níž se zaměříme na studenty středních a vysokých škol.

Prevenci považujeme za velmi důležitou, proto chceme poskytovat přednášky, které zvýší povědomí mladých lidí o správném přístupu k volně žijícím živočichům. Tyto přednášky budou vedeny tak, abychom mohli svou snahu správně cílit a působit v co největším měřítku všude tam, kde bude potřeba.

Naším cílem je zachránit co nejvíce zvířat, ať už domácích, nebo volně žijících. Svou činnost provádíme s nejlepším svědomím a láskou. Jsme tým lidí, kterým není lhostejný osud nechtěných, odložených a zraněných zvířat. Děláme maximum pro každý zvířecí život a jsme připraveni 24 hodin denně pomáhat a dát druhou šanci těm, kteří ji bezpodmínečně potřebují.

www.loboarcha.cz

 

LogoLoboArcha

Novinky v našem knihkupectví

Klikněte na obrázek a dozvíte se víc.

Bílá nemoc

Bílá nemoc
Čapek Karel

Tajemství Křišťálové hory

Tajemství Křišťálové hory
Junek Petr

Lední medvěd - Edice zvíře

Lední medvěd
Feeová Margery

Velryba - Edice zvíře

Velryba
Roman Joe